Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
witam! jest taka sprawa ze blisko 2 tygodnie temu skrecilam kolano.Mam płyn w kolanie i nie zgina się ono.. Żaden lekarz nie chce podjąć się leczenia tego kolana. Wspomniane było coś,że to łąkotka,ale to nic pewnego-nie było ani USG ani RENTGENa. Czekam na rezonans magnetyczny,którego termin jest na 19października. Czy warto by pojechać do tej Pani skoro nie wiadomo tak na prawdę co mi jest? Jestem załamana. Proszę o odpowiedź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam woreczek żółciowy do usunięcia i trochę się boję .Nie wiecie czy ona pomaga na takie dolegliwości ?
na woreczek żółciowy moja mama stosowała: rano na czczo wycisnąć sok z połowy grapefruita i wlać do tego 50 ml oliwy z oliwek (możliwie najlepszej jakości extra z pierwszego tłoczenia), całość chwilę wstrząsać (nie mieszać bo wtedy nie chce się łączyć) i wypić. Stosowała to przez ok. pół roku i teraz je wszystko i nie ma żadnych dolegliwości. mówi , że jak ją zacznie boleć to zacznie kurację od nowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ! mam guza tkanek miękkich , pomogła by ? proszę o szybko odpowiedz. z góry dziękuje i pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magdaa napisał:
witam ! mam guza tkanek miękkich , pomogła by ? proszę o szybko odpowiedz. z góry dziękuje i pozdrawiam .
właśnie nie dawno byłam u Serwinki a mianowicie 12.07.2012r byliśmy tam już o 2.30 w nocy aby wcześniej zapisać sie na liste co sie okazało to mieliśmy 30 numerek . Wiele osób czekało już nawet od 18 godz. po południu. Ludzi było strasznie dużo z przeróżnymi chorobami . A sama Serwinka to zwyczajna starsza pani taka 'wiejska kobitka' bardzo miła jak również jej córka polecam je obydwie. Co prawde na moją chorobe przypisała mi okłady z kapusty i różne maści ale powiedziała że i tak bedzie potrzebna operacja i nie daje pewności że przestanie mnie po tych okładać boleć gdyż ten guz jest na głównych nerwach nogi. Więc polecam , jedzcie śmiało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem problemy z kręgosłupem tj wypadnięty dysk tak że nie mogłem chodzić utykałem, skróciło mi nogę byłem u p. Gąski po JEGO masażu wstałem ze stołu tak jak nigdy by mnie nie bolał kręgosłup. Lekarz powiedział że nie wierzy w moje gadanie tylko pomogły tabletki p.bólowe. Wiele lat temu u p. Serwinki była moja mama z ostrogami na piętach. Jej porada pomagła /proste leczenie/ i ma spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem z córką w serwinki jestem zachwycony !!! u mojej córki zauważyliśmy z żoną lekko skrzywiony kciuk postanowiliśmy zasięgnąć porady lekarza. lekarz docent powiedział że to guzek na scięgnie i to tylko operacyjnie da sie usunąć a rehabilitacja będzie długa i bolesna. poszliśmy na USG prześwietliliśmy kciuk,lekarka powiedziała że to nie guzek tylko odrobina płynu który utrudnia poruszanie ścięgna serwinka wzieła krem nivea i po 1 minucie KCIUK BYŁ PROSTY!!! ciesze sie że nie dałem dziecku palca pokroić nie przechodziła długiej i bolesnej rehabilitacji gorąco polecam przypadki które lekarza uważają jako nie wyleczalne ,do pokrojenia i nie da sie nic zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie.Prosze o radę. Mam problem nie z kosćmi ...jak większośc Was pisze ale dermatologiczne.Czy do Serwinki można z tym jechać?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mozna adres do niej ,a czy na AZS coś pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z tamtych stron i wiem jedno to bardzo dobry lekarz /znachor/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie czy na łuszczycowe zapalenie stawów może pomóc?? zbiera mi się woda w kolanie, w dodatku ze stawu sączy się do mięsni, boli mnie nadgarstek i staw skokowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka piratka napisał:
nie wiecie czy na łuszczycowe zapalenie stawów może pomóc?? zbiera mi się woda w kolanie, w dodatku ze stawu sączy się do mięsni, boli mnie nadgarstek i staw skokowy.
Myśle ze tak, jedź do niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Czy np pomoż na kręgosłup? Mam przepuklinę międzykręgową a w tej chwili ból promieniuje aż do prawej nogi i ciężko się poruszać... Bardzo proszę o pomoc... lekarze chcą operować.... O podanie tel i adresu i kiedy najlepiej pojechać żeby się do niej dostać. I co najlepiej dać w zapłatę za wizytę. Z góry serdecznie dziękuję Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pomoże, prawie zawsze pomaga, ale co najważniejsze nigdy nikomu nie zaszkodziła. W dziciństwie miałam (5 lat) miałam martwicę kości śrórstopia i lekarze wydali wyrok =OBIE STOPY DO AMPUTACJI. Koleżanka mojej mamy powiedziała zeby do Serwinki pojechac ze może pomóc. I pojechaiścmy. Sadło i Bułka w mleku z tego okłady. Pmogło mam 23 lata i w szkole nawet jeździłam na zawody w biegach długodystansowych. Po urodzeniu przedszłam ostre zapalenie stawów i co jakiś czas mam napady bóli reumatycznych. Po tamtej wizycie byłam u niej jeszcze raz z kręgosłupem bo chciali mnie w gorset zapakować na stałe na 3 lata i też mi pomogła- bule ustąpiły. Jutro jade znów bo mnie kolana pobolewają i strzelają jak wchodze po schodach na góre albo jak ide po równi pochyłej w górę. Sprawdziłam na sobie i polecam kobieta ma talent po ojcu a jej córka z tego co wiem też pomaga i jest pielęgniarką z zawodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Witam. Czy np pomoż na kręgosłup? Mam przepuklinę międzykręgową a w tej chwili ból promieniuje aż do prawej nogi i ciężko się poruszać... Bardzo proszę o pomoc... lekarze chcą operować.... O podanie tel i adresu i kiedy najlepiej pojechać żeby się do niej dostać. I co najlepiej dać w zapłatę za wizytę. Z góry serdecznie dziękuję Ania
Przyjmuje od poniedzialku do czwartu i na forach piszą ze kolejke się zajmuje już w nocy nawet o 12.00. Adres na forach sobie poszukaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
witam! jest taka sprawa ze blisko 2 tygodnie temu skrecilam kolano.Mam płyn w kolanie i nie zgina się ono.. Żaden lekarz nie chce podjąć się leczenia tego kolana. Wspomniane było coś,że to łąkotka,ale to nic pewnego-nie było ani USG ani RENTGENa. Czekam na rezonans magnetyczny,którego termin jest na 19października. Czy warto by pojechać do tej Pani skoro nie wiadomo tak na prawdę co mi jest? Jestem załamana. Proszę o odpowiedź...
JEDZ do niej. nie chce straszyc ale moja kolezanka ze szkoly jak zaufała lekarzowi to doprowadził do trwałego kalectwa, przeszła jedną niepotrzebną operację bo jakiś niedouczony lekarz ściągną płyn z kolana - a podobno nie wolno przy potzraskanej łekotce. potem przeszła kolejne 2 i 2 lata spędziła cały czas leżąc. Oni do serwinki nie pojechali bo niby tacy nowocześni i wogóle a w lekarzy wsadzili ponad 20tys. zł i nic dziewczyna hodzi o luli z trudem. Srwinka Nigdy nikomu nie zaszkodziła- przynajmniej nie słysząłam nic takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, czy P. Serwinka pomaga również w przypadku problemów z zajściem w ciążę? czy ktoś coś wie? dziękuję za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
You may be interested in isabel marant shoes or isabel marant boots online. The isabel marant are of top quality and they are stylish and popular over the world.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem problemy z kostka w zdjeciu rendgenowskim nic nie wyszło tylko po zejsciu opuchlizny kostke miałem wyzej było to skrecenie z przemieszczeniem.A lekarze z Radzynia tego nie zauwazyli .Pojechałem do Serwinki i ona mi nastawiła i po paru dniach chodziłem nie czujac bulu.Niech nam ta wspaniała znachorka zyje 100 lat bo jest tego warta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłyśmy z córką 3 razy miała skręcone palce w prawej ręce. Chirurdzy no cóż nic nie zrobili ale ktos mi poradził zebym pojechała do Tarła do znachorki i nie żałuję jest dużo lepiej.Dziękuję jej za to ze jest i pomaga innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...